Jobexport.de
Für Arbeitgeber | Für Bewerber

Hegesztő (férfi/nő/különféle nemek)

16515 Oranienburg

A Runtime az egyik vezető, több mint 30 éve működő német emberierőforrás-szolgáltató. Szakértő és megbízható szolgáltatóként partnerek vagyunk a szakmai előmenetel és a karrier területén - több mint 30 helyszínen egész Németországban.

Standort: Oranienburg
Anstellungsart(en): Vollzeit

Elégedett lennél hegesztőként (férfi/nő/különféle nemek), ha megegyeznénk?

Van egy megfelelő állásunk a számodra! Azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben pont Rád van szükségünk egy középvállalatnál hegesztőként (férfi/nő/különféle nemek).

Feladataid
  • Munkák tervezése és előkészítése
  • Különböző vastagságú acél, rozsdamentes acél és alumínium hegesztése
  • Műszaki rajz alapján történő elkészítés, megmunkálás és összeépítés
  • Egyeéni minőség-ellenőrzés, valamint a hegesztővarratok szemrevételezése
Amit várunk Tőled
  • Hegesztő (férfi/nő/különféle nemek), szerkezet szerelő (férfi/nő/különféle nemek) végzettség vagy hasonló szakképzettség
  • MIG/MAG, vagy WIG hegesztőként (férfi/nő/különféle nemek) végzett szakmai tapasztalat szükséges
  • Érvényes vizsga előny, de nem kötelező
  • Csapatszellem, megbízhatóság és jó felfogás
Amit nyújtunk
  • Határozatlan időre szóló munkaszerződés
  • Vonzó prémiumok és egyéb juttatások
  • Utazásaid szervezéséhez támogatás
  • Szervezésben mindig szakszerű és segítőkész ügyintézők
  • Elektronikus tolmács
  • Runtimerként 3 hónap után 500 euró üdvözlőbónusz

Érdekel? Örülnénk, ha Hozzánk jelentkeznél hegesztőnek (férfi/nő/különféle nemek)! Nekünk csak a tudásod számít, nincs szükség kísérőlevélre- elég az önéletrajzod! Van még kérdésed? Jelentkezz Hozzánk!

Személyes adataid feldolgozásához további információkat adatvédelmi nyilatkozatunkban találsz: www.runtime.de/de/datenschutz.

Itt kérdezhetsz Tőlünk!

Thomas Jokisch

Telefon: +49 3301/52293-0
Mail: oranienburg@runtime-jobs.de

Abteilung(en): Indeed Kampagne
Art(en) des Personalbedarfs: Arbeitnehmerüberlassung

Arbeitgeber: Runtime GmbH Niederlassung Oranienburg
ID der Stellenausschreibung: 87fa1d7f-3725-4b89-8d46-479ef9baee3f