Jobexport.de
Für Arbeitgeber | Für Bewerber

Villanyszerelő - üzemeltetéstechnika (férfi/nő/különféle nemek)

25421 Pinneberg

A Runtime az egyik vezető, több mint 30 éve működő német emberierőforrás-szolgáltató. Szakértő és megbízható szolgáltatóként partnerek vagyunk a szakmai előmenetel és a karrier területén - több mint 30 helyszínen egész Németországban.

Villanyszerelőként (férfi/nő/különféle nemek) szeretnél dolgozni az üzemeltetéstechnika területén és otthonosan mozogsz a szakmában?

Van egy megfelelő állásunk a számodra! Azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben pont Rád van szükségünk egy ipari vállalatnál villanyszerelőként (férfi/nő/különféle nemek) az üzemeltetéstechnika területén.

Feladataid

  • Gépek és berendezések karbantartása
  • Javítási- és karbantartási megbízások feldolgozása
  • Gyártási folyamatok felügyelete és optimalizálása
  • Hibakeresés és -elhárítás
  • Hibás komponensek kicserélése

Amit várunk Tőled

  • Villanyszerelő (férfi/nő/különféle nemek) végzettség az üzemeltetéstechnika területén vagy hasonló szakkézettség
  • Szakmai tapasztalat a fent említett területen
  • B kategóriás jogosítvány előny
  • Hajlandóság váltott műszakban történő munkavégézésre
  • Önálló és lelkiismeretes munkavégzés

Amit nyújtunk

  • Határozatlan időre szóló munkaszerződés
  • Vonzó prémiumok és egyéb juttatások
  • Utazásaid szervezéséhez támogatás
  • Szervezésben mindig szakszerű és segítőkész ügyintézők
  • Elektronikus tolmács
  • Runtimerként 3 hónap után 500 euró üdvözlőbónusz

Érdekel? Örülnénk, ha Hozzánk jelentkeznél villanyszerelőként (férfi/nő/különféle nemek) az üzemeltetéstechnika területén! Nekünk csak a tudásod számít, nincs szükség kísérőlevélre- elég az önéletrajzod! Van még kérdésed? Jelentkezz Hozzánk!

Személyes adataid feldolgozásához további információkat adatvédelmi nyilatkozatunkban találsz: www.runtime.de/de/datenschutz.

Itt kérdezhetsz Tőlünk!

Till Everling

Telefon: +49 4101/69 66 00
Mail: pinneberg@runtime-jobs.de

Arbeitgeber: Runtime GmbH Niederlassung Pinneberg
ID der Stellenausschreibung: ef4889f5-1be7-4d89-a10a-398e9ac2aacd