Jobexport.de
Für Arbeitgeber | Für Bewerber

Електронен техник по индустриална техника (м/ж/р)

25421 Pinneberg

Runtime, една от водещите агенции за подбор на персонал, работи за Вас повече от 30 години. Като компетентен и надежден доставчик на услуги, ние сме Вашият партньор, когато става въпрос за работа и кариера - с над 30 локации в цяла Германия.

Ти работиш като електронен техник по индустриална техника (м/ж/р) и си готов за нови перспективи?

Тогава имаме подходящата работа за теб! Защото ние търсим точно теб като електронен техник по индустриална техника (м/ж/р) за индустриално предприятие – започване веднага на пълно работно време.

Твоите задачи

  • Поддръжка на машини и съоръжения
  • Обработка на поръчки за ремонт и поддръжка
  • Контрол и оптимизация на производствените процеси
  • Откриване и отстраняване на грешки
  • Подмяна на дефектни компоненти

 Изисквания

  • Завършено професионално образование като електронен техник (м/ж/р) по индустриална техника или сравнима квалификация
  • Начален професионален опит в посочената по-горе област на дейност
  • Свидетелство за управление на МПС категория „В“ е предимство
  • Готовност за работа на смени
  • Самостоятелна и добросъвестна работа

Ние ти предлагаме

  • Постоянен трудов договор
  • Плащане на надбавки и атрактивни премии
  • Подкрепа при организиране на пътуването ти
  • Компетентни и услужливи лица за контакт за организационни въпроси по всяко време
  • Електронен преводач
  • Начален бонус (500€) след 3 месеца като Runtimer

Проявяваш ли интерес? Тогава очакваме твоята кандидатура като електронен техник по индустриална техника (м/ж/р)! Ние се интересуваме от твоите умения и затова не е необходимо мотивационно писмо – достатъчна е твоята автобиография. Имаш ли въпроси? Свържи се с нас!

Допълнителна информация относно обработката на твоите лични данни можеш да намериш в нашата Декларация за защита на данните на www.runtime.de/de/datenschutz.

Тук можеш да се свържеш с нас при възникнали въпроси!

Till Everling

Telefon: +49 4101/69 66 00
Mail: pinneberg@runtime-jobs.de

Arbeitgeber: Runtime GmbH Niederlassung Pinneberg
ID der Stellenausschreibung: 314623c7-7fb0-419d-9bd2-5b93c3183591